Popis
KATALYZÁTOR ENG.2.0D RENAULT TRAFIC II 2006-, OPEL VIVARO A 2006-2014, NISSAN PRIMASTAR 2006-
Emisní norma: Euro 4 (D4)
Délka [mm]: 435
Hmotnost [kg]: 4,5
Kódové písmeno: 91
pasuje na:
ENG.2.0D RENAULT TRAFIC II 2006-, OPEL VIVARO A 2006-2014, NISSAN PRIMASTAR 2006-
Producent OE číslo výrobku:
NISSAN 2080000Q0A
NISSAN 2080000Q0D
NISSAN 2080000Q0F
NISSAN 2080000Q0H
OPEL 4400985
OPEL 4406557
OPEL 4416797
OPEL 4418626
OPEL 93858549
OPEL 93861890
OPEL 93865491
OPEL 93865633
OPEL R1620208
OPEL R1620226
OPEL R1620230
OPEL R1620253
OPTIMAL OP-ECC35070
QUINTON HAZELL QCAT80380H
RENAULT 8200576748
RENAULT 8200752731
RENAULT 8201098887
RENAULT 8201166555
číslo výrobku :
KAT-RE-018
5902048513243








